Zmiany, zmiany, zmiany… Nowy kurier i Paczkomaty InPost

Chcielibyśmy poinformować Państwa o nadchodzących zmianach w naszym serwisie.

Nowe firmy kurierskie w ofercie
Wielokrotnie zgłaszaliście nam Państwo problemy z jakością usług w firmie K-EX, z którą do tej pory współpracowaliśmy. W związku z coraz większą liczbą skarg postanowiliśmy zakończyć współpracę z tą firmą kurierską a ajej miejsce zajęły inne, renomowane firmy kurierskie.

Jakość usług będzie na najwyższym poziomie do tego skróci się zwrot pieniędzy z paczek pobraniowych. Dotychczasowe 10 dni roboczych w K-ex skracamy do 1-5 dni.

Paczkomaty InPost
Kolejną nowością w naszym serwisie będzie integracja z Paczkomatami inPost. Będą Państwo mogli szybko i wygodnie nadać paczkę do dowolnego paczkomatu w Polsce – oczywiście w super cenie, niższej niż ta w paczkomacie.

Pozostałe funkcjonalności pozostają bez zmian, nadal mogą Państwo szybko i wygodnie opłacić każdą przesyłkę poprzez płatności elektroniczne DotPay czy też doładowanie konta.

Już niebawem więcej informacji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>